پیشنهاد وسوسه انگیز مهاجم استقلال را فاش کنید

[ad_1]

آژانس میسان – مهدی گائدی ، مهاجم یک تیم فوتبال استقلال لیگ نوزدهم را به بهترین شکل به پایان رساند. او که ابتدای فصل شماره 10 را بر تن داشت ، قول 10 گل داد که موفق شد برای دهمین بار در هفته آخر لیگ برتر گلزنی کند.

درخشش قائدی فقط در لیگ نبود و او توانایی های ویژه خود را در لیگ قهرمانان آسیا و FA FA به خصوص مقابل پرسپولیس نشان داد. قائدی که تنها 21 سال سن دارد ، علی رغم سال های ابتدایی حضور در استقلال ، که به حاشیه رانده شد و با مجاهد خزیراوی مقایسه شد ، در استقلال عملکرد بسیار خوبی داشت به طوری که زود ازدواج کرد و زمین را ترک کرد و مورد توجه بسیاری از تیم های خارجی قرار گرفت. .

مهاجم استقلال همچنین با نمایش خیره کننده در آسیا توسط اسکوچیچ به تیم ملی دعوت شد و اولین بازی ملی خود را مقابل پاختاکور ازبکستان انجام داد. این روزها ، قائدی با پیشنهادی وسوسه انگیز از یک تیم قطری روبرو شده که هزینه آن 2.7 میلیون دلار است.

از این میزان حداقل یک میلیون و 700 هزار دلار برای صدور رضایت نامه قائدی به باشگاه استقلال اختصاص می یابد ، یعنی چیزی در حدود 50 میلیارد تومان! برخی از مدیران استقلال برای حل مشکلات مالی خود از فروش قائدی راضی بودند ، اما برخی دیگر به شدت با این موضوع مخالفت کردند تا جایی که اسماعیل خلیل زاده ، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در صفحه شخصی خود اعلام کرد که غیدی فروشی نمی کند. .

با این حال باید منتظر ماند و دید سرانجام چه اتفاقی برای بازیکن جوان استقلال می افتد.

انتهای پیام /

[ad_2]

Source link

آموزش سئو

ایندکسر